Internet Komputery Sieci - software, programowanie, projektowanie   AKTUALNOŚCI
z ostatniej chwili
O FIRMIE
doświadczenie
OFERTA
ix dla Ciebie
PORTFOLIO
wybrane prace
KONTAKT
dane i adresy

Portfolio


ix ramka ix ramka ix ramka
portfolio \ zdjęcia
Zdjęcia do katalogu Junal
sesja zdjęciowa
ujęcia z sesji zdjęciowej

sesja zdjęciowa
ujęcia z sesji zdjęciowej

Nasza firma poza tworzeniem stron interentowych i oprogramowania zajmuje się również kompleksową obsługą serwisów internetowych związaną z ich utrzymaniem i aktualizacją.

Mogą Państwo skorzystać z naszych profesjonalnych usług fotograficznych, dzięki którym Wasz serwis internetowy zawsze będzie zawierał aktualne informacje i zdjęcia najnowszych produktów. W każdej chwili nasz fotograf może odwiedzić Państwa Firmę, aby wykonać fotografie, które następnie zostaną wykorzystane do umieszczenia na Państwa stronach WWW. Współpracującym z nami Firmom oferujemy również obsługę fotograficzną organizowanych imprez tak, aby już w kilka godzin po ich zakończeniu Państwa klienci mogli oglądać efekt naszej współpracy. Potrafimy pracować z reporterską szybkością i dokładnością.

Przykładem tego może być nasza współpraca z producentem bielizny, firmą Junal, dla której stworzyliśmy elektroniczny katalog produktów w formacie PDF, a na jego potrzeby zorganizowaliśmy i obsłużyliśmy profesjonalną sesję zdjęciową z zawodowymi modelkami.

Wszystkie fotografie wykonane w czasie sesji zdjęciowej są następnie obrabiane i przygotowywane do wykorzystania na określonym medium (katalog, internet). Na Państwa zlecenie możemy również wykonać dowolne fotomontaże i retusze wykonanych fotografii.

Nasza firma wykorzystuje profesjonalny sprzęt fotograficzny, a dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych, końcowy efekt zależy tylko od Państwa pomysłu i wymagań.


ix ramka
  <<<  1 / 2  >>>  
ix ramka
© Copyright 1999 - 2024 Internet Komputery Sieci
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt biuro@ix.pl
strona korzysta z plików cookies